Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Įteikti VDU socialinio darbo bakalauro ir magistro diplomai, magistrams - Čikagos Loyola universiteto (JAV) pažymėjimai

• warning: Creating default object from empty value in /home/socialinisdarbas/public_html/sites/all/modules/gallery_assist_lightboxes/gallery_assist_lightboxes_display.inc on line 59.
2012-07-03

2012 metų 27 dieną įteikti VDU socialinio darbo bakalauro ir magistro diplomai. Be to, magistrams įteikti Čikalogs Loyola universiteto pažymėjimai. Šiuos pažymėjimus magistantams įteikė Čikagos Loyola universiteto profesorė Katherine Tyson McCrea.
Du socialinio darbo magistrantūros studijų programos dalykai („Veiklos tyrimas siekiant socialinio teisingumo globaliame kontekste“ ir „Sociokultūrinių problemų tarpkultūrinis kontekstas “) yra dėstomi kartu su Chicagos Loyola universitetu (JAV) vaizdo konferencijų būdu. VDU ir JAV universiteto dėstytojai ir studentai realiu laiku kartu diskutuoja, rengia bendrus projektus. Baigusiems socialinio darbo magistro studijų programą VDU studentams išduodamas Čikagos Loyola universiteto sertifikatas