„Savaitė be patyčių“ — su studentais

2013-04-14

„Savaitė be patyčių“ — su studentais

Minėdami „Savaitę be patyčių“ VDU socialinio darbo studentai-klubo „VESTA“ nariai surengė akciją, skirtą mokiniams — penkioms Kauno „Atžalyno“ vidurinės mokyklos aštuntokų klasėms vedė paskaitas apie patyčias. „Kaip su jomis kovoti?“ „Kaip elgtis matant, kad tyčiojamasi iš tavo draugo?“ Į šiuos ir į kitus klausimus mokiniams atsakymus padėjo rasti svečiai iš VDU. Vaikai pripažino, kad patyčios yra didelė problema jų mokykloje, ir dalijosi įvairiais būdais, kaip jiems atrodo, reikėtų kovoti. Paskaitų metu studentai mielai dalijosi savo patirtimi, supažindino su universitetu, socialinio darbo studijomis, o mokiniai noriai įsitraukė į jiems skirtas užduotis ir žaidimus.
    Patyčios vis dar išlieka opia problema tiek mokyklose, tiek ir vyresnio amžiaus žmonių tarpe. Tik nebijodami apie jas kalbėti ir keldami į viešumą patyčių pasekmes galime užkirsti kelią šiam reiškiniui.

Fotogalerija: čia