Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

„Yoga Rave“ — linksmybės be svaigalų

2013-04-25

„Yoga Rave“ — linksmybės be svaigalų

Socialinio darbo studentų klubas „Vesta“ prisideda organizuojant jau tradiciniu visoje Lietuvoje tapusį nuotaikingą vakarėlį „Yoga Rave“, ir kviečia visus gegužės pirmą šeštadienį nepalikti namuose savo geros nuotaikos bei sudalyvauti šiamie renginyje!

„Yoga Rave“ esmė — linksmybės be svaigalų. Tuo siekiama parodyti, kad nėra būtina vartoti alkoholį, narkotikus ar rūkyti norint puikiai praleisti laiką bei atsipalaiduoti. Šių metų pavasarį tai jau antrasis renginys Kauno mieste. Šį sykį žadama kaip visada jauki atmosfera, joga bei meditacija su ypatingu svečiu iš Italijos Giorgio Minneci, reivoteka, mantros, didžėjus bei staigmenos. Gyvą muziką užtikrins sparčiai populiarėjanti, dviejų metų gimtadienį švenčianti grupė „Triple Slash“. Taip pat puikiosios renginio organizatorės žada paruošti nuostabaus skonio pyragų bei arbatos.

Renginys nemokamas, bet kokio amžiaus ir bet kokių pažiūrų žmonėms, norintiems pasilinksminti bei praleisti laiką kitaip!

Kada? Gegužės 4d. 19val.

Kur? Savanorių pr. 363-402 (įėjimas šalia Arena Pizza)