Siek tapti ne sėkmingas žmogus, o žmogus, kuriam svarbios vertybės. (Albert Einstein)

Absolvento diena Socialinės gerovės institute

2011-11-24

Absolvento diena Socialinės gerovės institute

2011m. lapkričio 10 d. vykusi Absolvento diena prasidėjo moksline-praktine konferencija „Mokomosios socialinio darbo praktikos procesas: etika ir bendradarbiavimas“, kurią organizavo Socialinio darbo katedra. Tai ketvirtoji konferencija skirta aptarti socialinio darbo mokomosios praktikos aspektus. Konferencijoje dalyvavao socialinio darbo praktikai, studentai, aukštųjų mokyklų dėstytojai, tyrėjai.

Konferencijos metu analizuota ir reflektuota socialinio darbo studentų mokomosios praktikos organizavimo patirtis, aptariama šios patirties sklaida. Pranešėjai pabrėžė vertybių svarbą socialinio darbo procese, analizavo profesinės etikos nuostatų raišką praktikoje, aptarė profesinę etiką kaip bendradarbiavimo pagrindą. Šių metų konferencijoje ypatingai aktyvūs buvo studentai. Socialinio darbo magistrantės aptarė praktikos organizacijų situaciją žmogiškųjų išteklių valdymo aspektu, bakalauro studijų ketvirtakursiai  analizavo  bendruomeniškumo, kaip bendradarbiavimo pagrindo, raišką įvairių socialinio darbo organizacijų praktinėje veikloje.

PrisegtukasDydis
DSC_7957.jpg2.97 MB