Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Absolvento dienos susitikimas – Pasibuvimas

2015-11-22

Absolvento dienos susitikimas – Pasibuvimas

Jono Petronio nuot. 2015 laida.

Brangūs ir mylimi VDU socialinio darbo absolventai, su džiugesiu bei jauduliu laukiame Absolvento dienos susitikime – be galo smagu vėl Jus pamatyti ir apkabinti, pasidalinti naujienomis, labai Jūsų pasiilgome ir tradiciniame mūsų Pasibuvime. Atgaivinti prisiminimus ir senas mielas istorijas. Nauji įspūdžiai ir „senos pažintys“ gali sukelti nenuspėjamų idėjų proveržį.

Pasibūkime!