Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

AKTUALI INFORMACIJA 10-12 KLASIŲ MOKINIAMS

2013-10-15

AKTUALI INFORMACIJA 10-12 KLASIŲ MOKINIAMS

KVIEČIAME Į MOKSLEIVIŲ AKADEMIJĄ

ŽVELK Į IŠŠŪKIUS POZITYVIAI

Ateik į akademiją, skirtą 10-12 klasių moksleiviams. Susitikimų metu dalyvausi interaktyviose diskusijose ir pratybose su Vytauto Didžiojo universiteto socialinio darbo dėstytojais ir studentais.

Susitikimai vyks kartą per mėnesį, šeštadieniais. Susitikimai yra nemokami. Numatomos šios susitikimų temos:

Data:

Spalio 19 d.             Savęs pažinimo būdai

Lapkričio 16 d.        Mokomės bendrauti:
                                               kaip pažinti ir suprasti save ir kitus per kūno kalbą?

Gruodžio 7 d.          Kaip išmokti spręsti konfliktus ir priimti sprendimus?

Sausio 11 d.            Kaip tapti efektyviu grupės nariu?

Vasario 15 d.          Tolerancija mūsų gyvenime: kaip priimti kitokį?

Kovo 15 d.              Šypsena saugo: kaip išlikti pozityviam, kad ir kaip būtų sunku

Registruokis ir klausk:

telefonu: (8-37) 32 78 46