Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

Diplomų įteikimai Socialinio darbo specialybės absolventams

2013-07-02

Diplomų įteikimai Socialinio darbo specialybės absolventams

Birželio 19 d. Socialinių mokslų fakulteto absolventams iškilmingai įteikti Vytauto Didžiojo universiteto baigimo diplomai, gretutinių studijų pažymejimai. Socialinės antropologijos absolventams greta VDU diplomo įteikti Pietų Ilinojaus universiteto (JAV) antropologijos studijų sertifikatai, Socialinio darbo magistrams – Loyola universiteto Čikagoje (JAV) sertifikatai. Iš viso šiais metais SMF studijas sėkmingai baigė 450 absolventų. Šventėje lankėsi ir absolventus sveikino VDU Rektorius Zigmas Lydeka, Socialinių mokslų fakulteto dekanas Jonas Ruškus, VDU Studentų atstovybės Prezidentas Justinas Petkus, socialinių partnerių ir darbdavių atstovai: Kauno Atžalyno vidurines mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Deobald, Socialinių tyrimų kompanijos „Faktus Dominus" direktorė Brigita Jasnauskaite, Kauno Mechanikos mokyklos direktorius Paulius Cepas, Lietuvos „Caritas" projektų vadovė Polina Šediene. Džiaugiames, kad šiais metais, Šiaulių banko stipendija buvo įteikta mūsų fakulteto studentei Kristinai Katkutei. Stipendiją įteikė ir absolventus sveikino Šiaulių banko Kauno regiono verslo klientų direktorius Mantas Ambutavicius. Šventinę nuotaiką padėjo kurti VDU kamerinis merginų choras.

Šventės akimirkas rasite mūsų FaceBook puslapyje VDU Socialinis Darbas