Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

DISKUSIJŲ FORUMAS: Skirtas Pasaulinės socialinio darbo dienos paminėjimui AI ir VDU SMF 25-čio paminėjimui

2016-03-01

VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETAS
SOCIALINIŲ MOKSLŲ FAKULTETAS
SOCIALINIO DARBO KATEDRA
BENDRADARBIAUJANT SU LIETUVOS SOCIALINIO DARBO
MOKYKLŲ ASOCIACIJA
DISKUSIJŲ FORUMAS

Skirtas Pasaulinės socialinio darbo dienos paminėjimui
VISUOMENĖS KLESTI KAI GERBIAMAS VISŲ ŽMONIŲ
ir VDU SMF 25-čio paminėjimui
ORUMAS IR TEISĖS
Vytauto Didžiojo universitetas
Adresas: Jonavos g. 66-206a., Kaunas
2016 kovo 15d.
Iš anksto užsiregistravusiems bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.
Registruotis el. paštu: s.sapiegiene[at]smf.vdu[dot]lt iki kovo 9d. imtinai. Telefonas pasiteiravimui: 837 327 847
PrisegtukasDydis
conference Focus on youth Kaunas.pdf12.33 KB