Siek tapti ne sėkmingas žmogus, o žmogus, kuriam svarbios vertybės. (Albert Einstein)

Intensyvios programos „Vietos savivaldos Pabaltijo šalyje: esami iššūkiai ir sprendimai“ įspūdžiai

2012-05-15

2012 05 05 baigėsi intensyvi programa „Vietos savivaldos Pabaltijo šalyje: esami iššūkiai ir sprendimai“. Intensyvioje programoje dalyvavo studentai iš Norvegijos, Lenkijos ir Švedijos. Ši intensyvi programa įgyvendinama jau antrus metus iš eilės. Šiais metais intensyvioje programoje dėstė net 10 dėstytojų iš įvairių šalių, kurie dalinosi patirtimi, kvietė į diskusijas, vedė įdomias paskaitas. Studentai dalyvavę intensyvioje programoje gavo tarptautinius pažymėjimus ir įgijo tarptautinės patirties. Taip pat studentai viešėjo Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode, kur kiekvienos šalies studentai pristatė nacionalinius maisto produktus.