Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla kviečia savonoriauti

2016-01-27

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla kviečia savonoriauti

Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla  vykdo savo veiklą neformalaus ugdymo švietimo srityje nuo 1980 m.  Pagrindinės ugdomosios veikos kryptys : fizinė ir psichinė vaiko sauga; kūrybinių galių ugdymas, fizinės sveikatos ir ištvermės ugdymas, techninės kūrybos ugdymas, priklausomybių prevencija.

Veiklos formos: užsiėmimai būreliuose, pamokos – ekskursijos, pamokos – žaidimai, kursai, mokymai, paskaitos.
Tikslinė grupė:  Vaikai, Jaunimas
Darbo sritis:  Socialinė
Savanoriavimo trukmė:  3-4 mėn.

Aprašymas:
 Kviečiame savanoriauti motyvuotus jaunus žmones, kurie nori skirti laiką bendravimui su vaikais ir jaunimu dalyvaujant su jais bendruose užsiėmimuose, vedant diskusijas, organizuojant socialines pažintines veiklas.
Savanorystės tikslas – keistis kūrybine  informacija  ir savo žiniomis, savo pavyzdžiu padėti  atskleisti vaiko kūrybinį  potencialą padėti formuoti teigiamas, pozityvias nuostatas savo  ir aplinkos atžvilgiu.
Savanorystės veiklos -  kartu su mokykloje dirbančia psichologe parvesti mokiniams užsiėmimus, paskaitas, seminarus.  Pagalba organizuojant  akcijas, aktyvų  laisvalaikį.
Savanoriai turės galimybę  geriau pažinti vaikus ir jų problemas , dalyvaus specialiuose mokymuose, susipažinti su naujais žmonėmis, praturtins savo laisvalaikį prasminga veikla.
Pageidaujami įgūdžiai ir gebėjimai:
- adekvati motyvacija darbui;
- įsipareigojimas savanoriauti reguliariai ir ne trumpiau kaip 9 mėn.
- atvirumas ir nuoširdumas;
- lankstumas, sugebėjimas užmegzti kontaktą su įvairiais vaikais;
- empatiškumas.

Kontaktiniai duomenys: