Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Konkursas praktikai užsienyje pagal LLP/ERASMUS programą

2014-02-28

Konkursas praktikai užsienyje pagal LLP/ERASMUS programą

VDU Tarptautinių ryšių tarnyba (TRT) skelbia konkursą praktikai užsienyje pagal „LLP / Erasmus“ programą 2014 m. vasarą. Atrankos anketas galima siųsti iki balandžio 19 d.

Praktikos laikotarpis – 3 mėn. (praktika anksčiausiai gali prasidėti 2014 m. birželio 1 d., vėliausiai baigtis 2014 m. rugsėjo 30 d.). Skiriamos 27 „LLP / Erasmus“ praktikos stipendijos.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse, prašomi užpildyti atrankos anketas iki balandžio 19 d. Atrankoje gali dalyvauti I-III kurso bakalauro, I kurso magistrantūros, I-III kurso doktorantūros dieninių, nuolatinių ir ištęstinių studijų studentai, išskyrus tuos, kurie jau yra atlikę praktiką pagal „Erasmus“ ar „Leonardo da Vinci II“ programą.

Daugiau informacijos rasite: http://www.vdu.lt/lt/prasidejo-llp-erasmus-praktikos-konkursas/