Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

KVIEČIAME Į MOKSLINĘ PRAKTINĘ KONFERENCIJĄ

2013-10-28

KVIEČIAME Į MOKSLINĘ PRAKTINĘ KONFERENCIJĄ

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Šeimos medicinos klinika
Vytauto Didžiojo universiteto Socialinio darbo katedra
Lietuvos Mokslo tarybos finansuojamas projektas “TABESORI”

Kviečia į mokslinę praktinę konferenciją:

„Tarpsektorinis bendradarbiavimas pirminėje sveikatos priežiūroje sprendžiant socialinės
rizikos šeimų problemas“

Konferencija skirta šeimos gydytojams (-oms), vidaus ligų gydytojams (-oms), vaikų ligų gydytojams (-oms), bendruomenės ir bendrosios praktikos slaugytojoms (-ams), socialiniams darbuotojams (-oms)

Konferencija vyks 2013 m. lapkričio 6 d. viešbutyje Europa Royale, Miško g.11

Daugiau informacijos apie konferenciją prisegtuke
PrisegtukasDydis
Konferencija_Tabesori_11_06.pdf38.89 KB