Siek tapti ne sėkmingas žmogus, o žmogus, kuriam svarbios vertybės. (Albert Einstein)

KVIEČIAME Į SOCIALINIO DARBO KATEDROS KALĖDINĮ VAKARĄ

2013-12-09

KVIEČIAME Į SOCIALINIO DARBO KATEDROS KALĖDINĮ VAKARĄ

Kalėdos - metas nuostabus, visi sugrįžta į namus. Kalėdos - metas toks puikus, visi sutiks gerus draugus, pasveikinkit ir jiems atleiskit,

jei buvot išsiskyrę - nepaleiskit!

Socialinio darbo katedros dėstytojai, studentai, darbuotojai, bendruomenės nariai!

Maloniai kviečiame, Jus, į kasmetinį Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo katedros organizuojamą Kalėdinį vakarą. Juk taip gera prieš šventes pabūti visiems kartu, pasidžiaugti ir palinkėti ramybės ateinančiais metais.

Visų Jūsų laukiame šių metų gruodžio 17d. 17.30 val.

VDU Didžiojoje auloje - Gimnazijos g. 7