Kviečiame dalyvauti intensyvioje programoje "Žmogaus teisės, visuomenės sveikata ir socialinės paslaugos Pabaltijo šalių vietos savivaldose"

2014-02-03

• KAS GALI DALYVAUTI?

Nori įgyti tarptautinės patirties? Puiki proga to pasiekti – tai dalyvauti tarptautinėje intensyvioje programoje, kurioje paskaitas skaitys dėstytojai bei dalyvaus studentai iš Norvegijos, Švedijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos. Nepraleisk galimybės ne tik patobulinti žinias, bet ir atrasti draugų, kolegų iš Pabaltijo regiono šalių. Programoje taip pat numatyta įdomi socialinė programa. Į intensyvųjį kursą gali registruotis studentai, kurie bakalauro/magistro programose turi išklausę mažiausiai 30 ECTS (kreditų) dalykų, susijusių su viešąją ir/ar socialine politika, viešuoju administravimu ar socialiniu darbu. Kurse taip pat gali dalyvauti asmenys, kurie turi praktinės patirties žinių, įgytų per paskutiniuosius penkerius metus viešojo administravimo, politikos ar socialinio darbo srityse. Programa vykdoma anglų kalba. Reikalavimas dėl anglų kalbos žinių, būti pabaigus visus 4 anglų kalbos lygius VDU. Pasibaigus intensyviai programai ir parašius atsiskaitomąjį darbą išduodamas Norvegijos Ostfold universiteto pažymėjimas.

• KADA?

2014m. kovo 31 – 2014 m. balandžio 11 d. Vytauto Didžiojo universitetas, Mažoji salė(Daukanto g. 28). Intensyvi programa bus vykdoma kasdien nuo 9.00 – 18.00 val.

• KO SIEKIAMA?

Sutelkti dėmesįį vietos savivaldas kaip į demokratiškas institucijas. Studentai, kaip viešojo sektoriaus atstovai, pažvelgs ir analizuos žmogaus teises, visuomenės sveikatos, socialinių paslaugų klausimus Pabaltijo šalių regionuose. • Padidinti studentų ir dėstytojų mobilumą tarp partnerinių institucijų.

• PROGRAMOS GAIRĖS

Supažindinimas su šiandieninėmis Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Švedijos ir Lenkijos vietos savivaldomis. Programos metu savivalda bus analizuojama ir pristatoma per daugialypę prizmę-nacionalinį valdymą, Europos Sąjungos institucijas ir politikos tinklus.

Siekiantys įgyti 10 ECTS turės parengti individualų 5900-6100 žodžių rašto darbą anglų kalba. Rašto darbas turės būti parengtas iki 2014 m. liepos 1 dienos.

• KUR KREIPTIS?

Siųskite savo CV, Robertai Motiečienei, e-mail: r.motieciene[at]sgi.vdu[dot]lt, nurodydami studijų programos pavadinimą ir kursą. Arba atvykite į Socialinio darbo katedrą ir užsiregistruokite tiesiogiai (Don.52- 405). Telefonas pasiteiravimui: 8(37) 327807. Registracija vykdoma iki vasario 21 dienos. Atrinktuosius informuosime asmeniškai. Dalyvauti intensyvioje programoje planuojama priimti 10 studentų iš VDU.

• PARTNERIAI:

Østfold University College (Lead partner), Norway; Oslo and Akershus University College, Norway; Linköping University, Sweden; Latvia University, Riga, Latvia; Vytautas Magnus University, Kaunas, Lithuania; University of Economics and Innovation, Lublin, Poland.