Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

Kviečiame dalyvauti intensyvioje programoje "Vietos savivaldos Pabaltijo šalyse: esami iššūkiai ir sprendimai"

2012-02-23

KAS GALI DALYVAUTI?
Nori naujos tarptautinės patirties? Tu gali ją įgyti tarptautinėje intensyvioje programoje, kurią ves dėstytojai iš Norvegijos, Švedijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos. Programoje studijuos studentai iš Švedijos, Norvegijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos. Nepraleisk galimybės ne tik patobulinti žinias, bet ir atrasti draugų, kolegų iš Pabaltijo regiono šalių. Programoje numatyta įdomi socialinė programa.
Į intensyvųjį kursą gali registruotis studentai, kurie bakalauro programose turi išklausę mažiausiai 30 ECTS (kreditų) dalykų, susijusių su viešąją ir/ar socialine politika ir 30 ECTS (kreditų) su viešuoju administravimu ar socialiniu darbu. Kurse taip pat gali dalyvauti asmenys, kurie turi solidžias praktinės patirties žinias, įgytas per paskutiniuosius penkerius metus viešojo administravimo, politikos ar socialinio darbo srityse. Programa vykdoma anglų kalba. Pabaigus išduodamas programos baigimo pažymėjimas.
KO SIEKIAMA?
•    Sutelkti dėmesį į vietos savivaldas kaip į demokratiškas institucijas. Studentai, kaip viešojo sektoriaus atstovai, pažvelgs ir analizuos socialinio aprūpinimo paslaugas Pabaltijo šalių regionuose.
•    Padidinti studentų ir dėstytojų mobilumą tarp partnerinių institucijų.
PROGRAMOS GAIRĖS…
•    Supažindinimas su šiandieninėmis Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Švedijos ir Lenkijos vietos savivaldomis. Programos metu savivalda bus analizuojama ir pristatoma per daugialypę prizmę (nacionalinį valdymą, Europos Sąjungos institucijas ir politikos tinklus).
•    Siekiantys įgyti 5 ECTS turės parengti 6-8 puslapių rašto darbą anglų kalba. Rašto darbas turės būti parengtas iki 2012 m. rugsėjo 1 dienos.

KUR KREIPTIS?
andzelika.petraitiene[at]sgf.vdu[dot]lt, nurodydami studijų programos pavadinimą ir kursą. Arba atvykite į Socialinio darbo katedrą ir užsiregistruokite tiesiogiai (Don.52-408). Telefonas pasiteiravimui: 8(37) 327846. Registracija vykdoma iki balandžio 15 dienos. Rašydami elektroninius laiškus nurodykite fakultetą, kursą ir asmeninius kontaktus. Atrinktuosius informuosime asmeniškai. Dalyvauti programoje planuojame priimti 10 studentų iš Lietuvos.
Partneriai:
Østfold University College, Norvegija (pagrindinis partneris), Oslo University College, Norvegija,  Linnaeus University, Švedija, Latvia University, Riga, Latvija, Vytauto Didžiojo universitetas, Kaunas, Lietuva, University of Economics and Innovation, Lublin, Lenkija