Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Kviečiame Jus dalyvauti mokslinėje - praktinėje konferencijoje "SOCIALINĖS REABILITACIJOS IR INTEGRACIJOS ĮGYVENDINIMAS BENDRUOMENĖJE"

2014-11-18

Kviečiame dalyvauti mokslinėje - praktinėje konferencijoje "SOCIALINĖS REABILITACIJOS IR INTEGRACIJOS ĮGYVENDINIMAS BENDRUOMENĖJE", kuri vyks šių metų lapkričio 24 d. Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Konferencijoje savo patirtimi bei turimomis žiniomis dalinsis ne tik praktikai, bet ir VDU socialinio darbo bakalauro programos studentai.

Detali konferencijos programa - prisegtuke.

PrisegtukasDydis
konferencijos programa_11_24.docx40.92 KB