Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

Kviečiame Jus dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „The economization of social work: different approaches in response to challenges”

2014-03-30

Kviečiame Jus dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „The economization of social work: different approaches in response to challenges”, kuri vyks š.m. birželio 19-21 dienomis Vytauto Didžiojo universitete (Donelaičio g. 52, 521 auditorija, Kaunas). Kviečiame dalyvauti socialinio darbo praktikus, mokslininkus, studentus. Kviečiame visus ne tik dalyvauti, bet ir skaityti pranešimus.

Konferencijos kalba – anglų. Konferencijos pabaigoje bus išduodami pažymėjimai.

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus: el. paštas: v.razanauskaite[at]sgi.vdu[dot]lt

PrisegtukasDydis
Invitation to conference 2014 06 Last.doc3.24 MB