KVIEČIAME MOKSLEIVIUS Į VDU JAUNOJO SOCIALINIO DARBUOTOJO AKADEMIJĄ — „Žvelk į iššūkius pozityviai“

2013-02-13

Jeigu Tau įdomu:

• Pagerinti savo bendravimo įgūdžius;

• Išmokti spręsti konfliktus;

• Išmokti į gyvenimą žvelgti pozityviai;

Ateik į jaunojo socialinio darbuotojo akademijos Žvelk į iššūkius pozityviai 3-iąją sesiją, skirtą 10-12 klasių moksleiviams. Akademijos metu vyks susitikimai-diskusijos su Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojais ir studentais. Baigusiesiems bus įteikti diplomai. Užsiėmimas vyks š.m. vasario 23 dieną, VDU Socialinių mokslų fakultete, Donelaičio g. 52, 514 auditorijoje Kaune.

Registruokis ir klausk e-paštu:

d.jankunaite[at]sgi.vdu[dot]lt

Plačiau apie užsiėmimus čia.