Kviečiame studijuoti socialinio darbo magistrantūroje

2012-05-21

Kviečiame studijuoti socialinio darbo magistrantūroje

Dirbančius ar ketinančius dirbti socialinį darbą kviečiame studijuoti socialinio darbo magistrantūros programoje patrauklioje tiek savo turiniu, tiek studijų organizavimo tvarka. Baigus studijas suteikiamas socialinio darbo magistro laipsnis.

Studijos organizuojamos patogiu nuo darbo laiku. Pirmus tris semestrus užsiėmimai vyksta vieną kartą per mėnesį ketvirtadieniais – šeštadieniais, Vytauto Didžiojo Universitete, Kaune. Papildomai dėstytojai konsultuoja elektroniniu paštu.
Studijos trunka keturis semestrus (pusmečius). Magistrantai studijuoja šiuolaikinius socialinio darbo su šeima ir grupe metodus, individualaus konsultavimo bei supervizijos metodus. Studijų metu rengiami naujų paslaugų inicijavimo bei tyrimų projektai naudojant kokybinius ir kiekybinius tyrimo metodus, lyginamosios socialinės politikos analizę. Paskutinis pusmetis skiriamas baigiamojo darbo parengimui ir apgynimui.
Studijų metu dėmesys kreipiamas į kritinio mąstymo plėtotę, tad testai ir kitos atmintį tikrinančios atsiskaitymo priemonės nėra taikomos. Atsiskaitymo darbus magistrantai paprastai rengia savarankiškai namuose.
Studijuoti gali turintieji socialinio darbo universitetinio ar profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir turintieji kitų socialinių, humanitarinių studijų krypčių aukštąjį išsilavinimą, išklausę papildomą studijų programą.
Studijų apimtis - 120 kreditų. Vieno semestro kaina: 3000 Lt, galima mokėti dalimis.

Prašymai ir dokumentai (diplomo kopija, diplomo priedo arba priedėlio kopija, paso/asmens tapatybės kortelės kopija, 1 fotonuotrauka) priimami darbo dienomis nuo 2012 m. birželio mėn. 1 d. iki liepos mėn. 13 d. 9-16 val. Socialinio darbo katedroje (408 kab. Donelaičio g. 52, Kaunas)
Daugiau informacijos teiraukitės telefonu (37) 327846; (37) 327847 arba
el. paštu: s.sapiegiene[at]sgi.vdu[dot]lt.

Žiūrėti kvietimą.

Žiūrėti papildomų studijų programą.