Kvietimas į Lennart Nygren paskaitą

2012-11-15

Kvietimas į Lennart Nygren paskaitą

Socialinių mokslų fakulteto, Socialinės gerovės institutas maloniai kviečia į svečio iš Švedijos Umea universiteto profesoriaus Lennart Nygren viešąją paskaitą „Political Responses to Changing Definitions of Families“. Paskaita vyks lapkričio 22 dieną 10 valandą Donelaičio 52, 423 auditorijoje.Profesorius Lennart Nygren yra žymus šeimos politikos tyrėjas, žurnalo “Qualitative Social Work” redakcinės kolegijos narys. Profesorius yra dirbęs įvairiuose užsienio universitetuose: Didžiojoje Britanijoje, Australijoje, Rusijoje,Kanadoje, JAV.