Mokslinė — praktinė konferencija „Tremties istorinė ir socialinė atmintis: asmens patirties perspektyva“

2013-03-26

Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno Panemunės senelių namai, Igarkiečių brolija ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia Jus į mokslinę — praktinę konferenciją „Tremties istorinė ir socialinė atmintis: asmens patirties perspektyva“, kuri vyks 2013 04 12, Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje Auloje (Gimnazijos g. 7, Kaunas). Konferencijos pradžia — 10 valandą.

Konferencijos dalyviams bus išduodami pažymėjimai (6 valandos).
Konferencijos programa ir registracijos forma pateikiama prisegtuke.

Norinčius dalyvauti konferencijoje prašome registruotis iki balandžio 8 d. 12.00 elektroniniu paštu v.razanauskaite[at]sgi.vdu[dot]lt.

Mielai atsakysime į klausimus telefonu: (8 37) 40 75 14 arba (8 37) 34 52 55.

Programa: parsisiūsti

Registracija: parsisiūsti