Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Nauji mokslo metai naujuose rūmuose!

2014-08-23

Nauji mokslo metai naujuose rūmuose!

Jonavos66 2

Nauji mokslo metai jau visai čia pat, tačiau šie mokslo metai visai socialinio darbo bendruomenei yra kitokie. Naujuosius 2014-2015 mokslo metus mes pradedame naujuose rūmuose Jonavos g. 66.

Naujieji rūmai yra visiškai naujai rekonstruoti, o mums teks uždavinys juos jaukiai ir akademiškai apgyvendinti. Rūmuose bus naujai įrengta valgykla, kavinukė, biblioteka. Be to, rūmai visiškai prieinami neįgaliesiems, įrengus liftą, tinkamus įvažiavimus. Daugiau informacijos apie naujuosius mūsų rūmus rasite čia

Taigi būsimi pirmakursiai ir aukštesnių kursų studentai primename, kad mokslo metai prasideda jau  rugpjūčio 25 d. Būtent šią dieną prasideda įvadinė savaitė pirmo kurso studentams, kurie jau susitiks su dėstytojais, fakulteto administracija, vyresnių kursų studentais.

Linkime visiems gražių ir turiningų ateinančių mokslo metų.