Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

Paskaitą „Gerovės valstybių modeliai“ skaitė  žymus  socialinės politikos profesorius Arvydas Guogis

2013-03-28

Kovo 28 dieną  socialinio darbo katedroje viešėjo ir studentams paskaitą  Gerovės valstybių modeliai skaitė  žymus  socialinės politikos profesorius Arvydas Guogis. Socialinio darbo bakalauro programos studentai su dideliu susidomėjimu klausėsi profesoriaus pristatomų naujausių šalies socialinės politikos aktualijų bei Gerovės valstybių modelių analizės.

Profesorius yra daugelio mokslinių publikacijų, straipsnių žiniasklaidoje, tarptautinių bei  nacionalinių mokslinių konferencijų pranešimų, apie socialinę apsaugą, socialinį administravimą, globalizaciją ir socialinę politiką, autorius. Prof. Arvydas Guogis 2012  metais išleistos monografijos,  Gerovės valstybės kūrimas Lietuvoje: mitas ar realybė?, bendraautorius.