Primename, kad registracijos laikas į tarptautinę mokslinę socialinio darbo konferenciją "SOCIALINIS DARBAS DARNIAI SOCIALINEI RAIDAI" eina į pabaigą. Raginame paskubėti!

2012-02-23

Konferencijoje dalyvaus ir pranešimus skaitys tarptautiniu mastu pripažinti socialinio darbo srities mokslininkai iš Suomijos, Švedijos, JAV, Ispanijos ir kitų šalių.

Konferencija vyks 2012 m. rugsėjo 27– 29 d.d.  Vytauto Didžiojo universitete, Kaune.

Konferencijos organizatoriai: Vytauto Didžiojo universiteto, Socialinės gerovės instituto Socialinio darbo katedra.

Daugiau informacijos konferencijos svetainėje: http://socialinisdarbas.vdu.lt/konferencija/lt