Siek tapti ne sėkmingas žmogus, o žmogus, kuriam svarbios vertybės. (Albert Einstein)

Projekto „Include: Language Policy fo Active Social Inclusion“ partnerių susitikimas

2015-07-01

Birželio 22-23 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto, Socialinio darbo katedroje vyko tarptautinio projekto „Include: Language Policy fo Active Social Inclusion“ (finansuojamo Europos Komisijos, Viso gyvenimo mokymosi programos) partnerių susitikimas. Susitikime dalyvavo atstovai iš penkių

Europos valstybių. Projekte jau trečius metus dalyvauja VDU Socialinio darbo katedros dėstytojai.

Projekto metu didžiausias dėmesys kreipiamas kalbai ir kalbos politikai, kaip priemonei pasiekti

aktyvią socialinę įtrauktį. Kalba gali būti svarbus veiksnys migrantų, jaunų  ar pagyvenusių žmonių,

negalią turinčių asmenų ir kitų pažeidžiamų grupių mobilumui ir aktyviam įsitraukimui ir

dalyvavimui visuomenės gyvenime.