Roberta Motiečienė pristatė VDU SMF dvi atnaujintas magitrantūros programas

2012-11-27

Roberta Motiečienė pristatė VDU SMF dvi atnaujintas magitrantūros programas

Socialinio darbo katedros asistentė Roberta Motiečienė dalyvavo nacionaliniame seminare „Lietuvos kvalifikacijų sąrangos įgyvendinimas iššūkiai ir galimybės“

Vytauto Didžiojo universitetas, Socialinių mokslų fakultetas įgyvendina projektą „Psichologijos ir socialinio darbo studijų kokybės gerinimas ir tarptautiškumo didinimas“, projekto Nr. VP1-2.2-ŠMM-07-K-02-016. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos fondo ir Lietuvos  Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.  Dalyvavimas nacionaliniame seminare leido Lietuvos mastu pristatyti projekto rezultatus. Pranešėja seminaro dalyviams skaitė pranešimą „Studijų programų atnaujinimas orientuojantis į studijų rezultatus ir Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemą:  VDU, SMF dėstytojų patirtis“.  Seminaro metu buvo diskutuojama šiomis temomis: Lietuvos kvalifikacijų sandaros susiejimo su EKS ir su Europos  aukštojo mokslo kvalifikacijų sandara procesas ir implikacijos aukštajam mokslui; kokybės agentūros vaidmuo kvalifikacijų sąrangos įgyvendinime bei aptarta aukštųjų mokyklų atsakomybė už studijų rezultatų pasiekimą.