Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

SEMINARAS: SOCIALINIS DARBAS SU GRUPE: MENAS AR MOKSLAS

2015-10-05

SEMINARAS: SOCIALINIS DARBAS SU GRUPE: MENAS AR MOKSLAS

Kviečiame į seminarą: "SOCIALINIS DARBAS SU GRUPE: MENAS AR MOKSLAS", kurį ves didelę socialinio darbo patirtį su grupėmis turintis kolega - Steven Kraft (JAV).

Seminaras vyks spalio mėn. 12 d. (pirmadienis), VDU SMF SDK, adresas: Jonavos g. 66 - 208
Registracijos pradžia 14:30 val.
Seminaro pradžia - 14:45 val. Pabaiga - 16:45 val.

Seminaro dalyviams bus išduodami pažymėjimai.
Ketinančius dalyvauti, prašome registruotis iki spalio 9 d.

Registracijos anketą siųskite adresu: l.bartuseviciene[at]sgi.vdu[dot]lt

Laukiame Jūsų,
Nacionalinės socialinio darbo su grupėmis komanda

PrisegtukasDydis