Socialinio darbo katedros dėstytojai kėlė kvalifikaciją

2011-11-28

Socialinio darbo katedros dėstytojai kėlė kvalifikaciją

2007–2013m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos
2 prioritetas „Mokymasis visą gyvenimą“

VP1-2.2-ŠMM-07-K priemonė „Studijų kokybės gerinimas, tarptautiškumo didinimas“

Projektas:„Psichologijos ir socialinio darbo studijų kokybės gerinimas ir tarptautiškumo didinimas Vytauto Didžiojo universitete“

Projekto Nr.:VP1-2.2-ŠMM-07-K-02-016

Socialinio darbo magistrantūros studijų dėstytojai kėlė kvalifikaciją patirtiniuose mokymuose, kuriuos vedė garsus supervizorius Bernd Jansen (Vokietija). Neformalaus mokymosi programa (4 dienų) buvo skirta Socialinio darbo magistrantūros programos dėstytojų profesiniam tobulėjimui. Šia programa buvo siekiama plėtoti dėstytojų patirtinio mokymosi metodo taikymo studijų procese gebėjimus. Mokymuose dalyvavo 10 socialinio darbo magistrantūros programos dėstytojų.

PrisegtukasDydis
PB180249.JPG626.04 KB