Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Socialinio darbo prof. K. Tyson McCrea (JAV) paskaita

2012-08-28

Socialinio darbo prof. K. Tyson McCrea (JAV) paskaita

Birželio 18 d. Universitete vyko išskirtinė Čikagos Loyolos universiteto socialinio darbo profesorės Katherine Tyson McCrea vieša paskaita „Pasirinkę atjautą ir bendrystę: kaip mes mokėmės iš rizikos grupėje esančio afroamerikiečių jaunimo teikti pagalbą orientuojantis į Gėrį“, kurioje amerikiečių mokslininkė pasakojo apie jos parengtą apmokymų programą JAV.

Straipsnį apie profesorės vizitą ir viešos pastaitos vaizdo įrašą rasite čia.