Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

SOCIALINIO DARBO STUDENTŲ LINKĖJIMAI IŠ ŠVEDIJOS

2012-03-15

SOCIALINIO DARBO STUDENTŲ LINKĖJIMAI IŠ ŠVEDIJOS

Rašo jums VDU Socialinio darbo studentės Justė Suchankaitė ir Simona Valevičiūtė, pagal Erasmus programą  studijuojančios Linnaeus universitete, Švedijoje.Viskas mums labai gerai sekasi, bet labai jau laukiam pavasario, nes įgriso tas šaltis, visa laimė, kad bent sniegas nutirpo, bet šaltukas dar spaudžia.

Mokytis mums sekasi gerai, myli mus čia visi, mes irgi visus mylim :) Sekasi mums ir mokytis ir vakarėliuose dalyvauti ir dar papildoma veikla užsiimti, stengiamės suderinti viską.Atsimenat, kai, aš Justė, važinėjau po mokyklas pasakoti apie mūsų universitetą? Tai vat, įsitraukiau ir čia į tokį panašų projektėlį. Kaip tik per savo gimtadienį, kovo 11d važiuosiu į pirmą vizitą Švedijos mokykloje. Važiuosime keturiese, su turke, olandu ir tarptautinių ryšių tarnybos atstove. Jie pasakos apie Turkiją ir Olandiją, o aš apie Lietuvą. Tai manau bus smagu.Taip pat dar turėsime susitikimą su studentais vykstančiais į Lietuvą pagal mainų programą, kad papasakotume esminius dalykus apie Lietuvą.

Dar apie veiklą... Abi lankome šokius, šokame hip hop'ą. Taip pat lankome švedų kalbos pamokas, bet pamanėme, kad dar trūksta veiklos, tad nuo praeitos savaitės pradėjome lankyti dar ir kinų kalbos pamokas. Ai, dar buvome kelionėje, Danijoje, labai patiko, aplankėm nemažai vietų Kopenhagoje. :) Tai turbūt tiek žinių. Pridedame keletą nuotraukėlių.

Linkėjimai iš Švedijos nuo mudviejų!!