Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Socialinio darbo studentai ir praktikai diskutavo apie šalies vaikų globos sistemą

2016-01-13

Pradedami Socialinių mokslų fakulteto 25 metų sukakčiai paminėti skirti renginiai. Sausio 11- 13 dienomis socialinio darbo katedros docentė dr. Dalija Snieškienė kartu su Roberta Motiečiene (Socialinio darbo kompetencijų centras) organizavo seminarą aktualia tema: „Vaikų globos sistemos ir sprendimai socialiniame darbe“. Tris dienas socialinio darbo bakalauro ir magistro studijų programų studentai bei Kauno regione dirbantys praktikai gvildeno opius šalies vaikų globos sistemos klausimus, analizavo praktinius atvejus ir kartu bandė ieškoti optimaliausių sprendimų siekiant tobulinti vaikų globą.

Kviečiame apsilankyti: Socialinio darbo kompetencijų centras