Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Startuoja intensyvi Erasmus mokymosi programa

2014-02-27

Startuoja intensyvi Erasmus mokymosi programa

• KADA?

2014m. kovo 31 – 2014 m. balandžio 11 d. Vytauto Didžiojo universitetas, Mažoji salė(Daukanto g. 28). Intensyvi programa bus vykdoma kasdien nuo 9.00 – 18.00 val.

• KO SIEKIAMA?

Sutelkti dėmesįį vietos savivaldas kaip į demokratiškas institucijas. Studentai, kaip viešojo sektoriaus atstovai, pažvelgs ir analizuos žmogaus teises, visuomenės sveikatos, socialinių paslaugų klausimus Pabaltijo šalių regionuose.  Padidinti studentų ir dėstytojų mobilumą tarp partnerinių institucijų.

• PROGRAMOS GAIRĖS

Supažindinimas su šiandieninėmis Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Švedijos ir Lenkijos vietos savivaldomis. Programos metu savivalda bus analizuojama ir pristatoma per daugialypę prizmę-nacionalinį valdymą, Europos Sąjungos institucijas ir politikos tinklus.

Siekiantys įgyti 10 ECTS turės parengti individualų 5900-6100 žodžių rašto darbą anglų kalba. Rašto darbas turės būti parengtas iki 2014 m. liepos 1 dienos.

• TURITE KLAUSIMŲ?

Atvykite į Socialinio darbo katedrą  (Don.52- 405). Telefonas pasiteiravimui: 8(37) 327807.

• PARTNERIAI:

Østfold University College (Lead partner), NorwayOslo and Akershus University College, NorwayLinköping University, SwedenLatvia University, Riga, LatviaVytautas Magnus University, Kaunas, LithuaniaUniversity of Economics and Innovation, Lublin, Poland.