Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Startuoja VDU karjeros dienos 2014

2014-04-08

Startuoja VDU karjeros dienos 2014

Balandžio 8–10 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas surengs tradicines „Karjeros dienas 2014“, kurios padės planuoti savo karjerą arba tolesnes studijas – studentai susitiks su įvairiausių sričių įmonių atstovais, išgirs daug naudingų patarimų, dalyvaus pokalbiuose dėl darbo.

Šiemet „VDU Karjeros dienose“ VDU ir kitų universitetų studentai bei absolventai turės galimybę įsivertinti profesines ir akademines perspektyvas, dalyvauti įvairiuose seminaruose, pabendrauti su organizacijų darbuotojais dėl darbo ir praktikos vietos, susitikti su fakultetų atstovais ir pasikalbėti apie magistrantūros programas.

Daugiau informacijos rasite čia