Siek tapti ne sėkmingas žmogus, o žmogus, kuriam svarbios vertybės. (Albert Einstein)

STUDIJUOK užsienyje pagal Erasmus+ programą 2014-2015 m. m.

2014-02-13

STUDIJUOK užsienyje pagal Erasmus+ programą 2014-2015 m. m.

Skelbiamas konkursas STUDIJOMS

užsienyje pagal Erasmus+programą

2014-2015 m. m.

SMF studentams skiriamos 26 Erasmus+ finansuojamos vietos (vieno semestro – rudens arba pavasario – studijoms užsienio AMI).Taip pat suteikiama galimybė  išvykti studijoms Erasmus+ studento statusu, bet be Erasmus+ stipendijos.

Atrankoje taip pat kviečiami dalyvauti asmenys su negalia ar specialiaisiais poreikiais. Šie asmenys gali gauti papildomą finansavimą.

El. atrankos anketa bus aktyvuota iki kovo 1 d. Universiteto interneto svetainėje www.vdu.lt-Apie VDU Kaune - Tarptautiniai ryšiai - Erasmus studijos

Atrankos kriterijai:

• studijų / tyrimų plano užsienio aukštojo mokslo institucijoje ir studijų programos VDU atitikimas;

• dviejų paskutinių semestrų akademiniai rezultatai, visų pakopų pirmojo kurso studentams: pirmojo semestro mokymosi rezultatai;

• geros užsienio kalbos, kuria bus klausomi dalykai, žinios;

• studento motyvacija;

• studento darbo, studijų, stažuočių, dalyvavimo tarptautiniuose akademiniuose projektuose, visuomeninėje veikloje patirtis užsienyje ir Lietuvoje;

• studento gebėjimas savarankiškai spręsti kylančias problemas.

Atrankos rezultatai bus skelbiami (Universiteto svetainėje, skelbimų lentoje, taip pat kiekvienas, atrankoje dalyvavęs studentas, bus informuotas el. paštu)    kovo 12 d.

PrisegtukasDydis
SMF_skelbimas_Erasmus studijoms 2.doc107 KB