Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Su nauja mokslo metų pradžia!

2013-09-02

Su nauja mokslo metų pradžia!

Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros, jis pradeda rudenį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingais saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią... Lai naujieji mokslo metai atvers kelius į besiskleidžiančias ieškojimams ir tobulėjimui erdves. Telydi Jus kantrybė, santarvė ir sėkmė...