Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Sveikiname Socialinio darbo bakalauro ir magistrantūros studijų absolventę Jadvygą Mikalauskaitę!

2015-12-16

Sveikiname Socialinio darbo bakalauro ir magistrantūros studijų absolventę Jadvygą Mikalauskaitę, kuri šiemet laimėjo vienerių metų stažuotę FRA - Europos Sąjungos dėl Pagrindinių laisvių agentūros, Lygybės ir pilietinių teisių departamente, Vaiko teisių sektoriuje. (FRA, European Union agency for Fundamental rights, Equality and citizens rights department, Rights of the Child sector). Nuo 2015 m. rugsėjo pirmosios dienos Jadvyga dirba stažuotoja – tyrėja.
    Ši organizacija yra Austrijoje, Vienoje. Pagrindinių teisių agentūra ES institucijoms ir valstybėms narėms teikia nepriklausomus, įrodymais grįstus patarimus pagrindinių teisių klausimais. Tokių patarimų tikslas – padėti užtikrinti, kad pagrindinės teisės būtų besąlygiškai gerbiamos visoje Europos Sąjungoje.
Šiuo tikslu FRA atlieka šias užduotis:
■renka ir analizuoja informaciją ir duomenis;
■teikia pagalbą ir dalijasi profesine patirtimi;
■užtikrina komunikaciją ir didina supratimą apie teises.

Prieiga per internetą: http://fra.europa.eu/en/about-fra,
Lietuvių kalba: http://fra.europa.eu/sites/default/files/fra_uploads/1964-FRA-2012_Booklet_LT.pdf
Džiaugiamės, kad Jadvyga prisideda prie socialinio darbo profesijos, kaip žmogaus teises įgyvendinančios profesijos Lietuvoje ir visame pasaulyje kompetencijų plėtros.

VDU Socialinio darbo katedros kolektyvas