Sveikiname su profesine Socialinių darbuotojų diena

2013-09-27

Sveikiname su profesine Socialinių darbuotojų diena

Mieli Socialinio darbo katedros nariai, kolegos ir studentai, socialinio darbo praktikai ir neabejingi šiai profesijai žmonės.

Rugsėjo 27 diena yra ypatinga, nes mūsų bendruomenės nariai mini profesinę Socialinių darbuotojų dieną. Mūsų sunkaus ir atsakingo darbo rezultatus bei pastangas sunku išmatuoti, nes jos yra labai didelės ir reikalingos visai visuomenei. Socialiniai darbuotojai visada arčiausiai tų, kuriems reikia atjautos ir šilumos, galimybės būti išgirstam ir suprastam.

Minėdami profesinę Socialinių darbuotojų dieną, linkime, kad niekada nepritrūktų jėgų, kantrybės, nepavargtumėte spręsti likimo nuskriaustų ar laikinų rūpesčių turinčių žmonių problemas, kad niekada nepristigtų švelnumo bei supratimo.

Ir nepamirškime mažojo princo žodžių, kad „...matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.“ Ir toliau tikėkime tuo ką darome, išlaikykime kūrybišką požiūrį į savo darbą ir didelę atsakomybę už žmogų.

Akimirkos: VESTA