Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

TARKULTŪRINIS SOCIALINIS DARBAS: UŽSIENIO IR LIETUVOS PATIRTIS

2015-09-25

TARKULTŪRINIS SOCIALINIS DARBAS: UŽSIENIO IR LIETUVOS PATIRTIS

Kviečiame dalyvauti tarptautiniame seminare - "Tarpkultūrinis socialinis darbas: užsienio ir Lietuvos patirtis", kuris vyks šių metų rugsėjo 29d. Vytauto Didžiojo universito Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas). Seminarą rengiame bendradarbiaudami su Lietuvos socialinio darbo mokyklų asociacija.

Registruotis prašome iki š.m. rugsėjo 25d., adresu l.bartuseviciene[at]sgi.vdu[dot]lt

Detali seminaro programa - spausti čia.