Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. (Albert Einstein)

Tarptautiniame socialinio darbo seminare bus diskutuojama tyrimų metodologijos klausimais

2011-09-27

Europos socialinio darbo tyrimų resursų centras (European resource centre for research in social work ERCSW) Vytauto Didžiojo universitete Socialinės gerovės institute 2011 m. gruodžio 2-3 d. rengia tyrimų metodologijos seminarą „Požiūris iš vidaus kaip kertinis akmuo keičiant galias socialinio darbo tyrimuose dalyvaujant“ (Insider’s view as a starting point, the keystone to a change in dealings based on power in participative research in social work). Tai jau aštuntasis asociacijos seminaras, kuriame plėtojami ir diskutuojami epistemologiniai ir metodologiniai socialinio darbo tyrimo aspektai.

Kiečiame dalyvauti ir skaityti pranešimus.

Daugiau informacijos prisegtukuose.

PrisegtukasDydis