Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

Tradiciniai Gerumo kristalai įteikti kauniečiams

2014-01-08

Tradiciniai Gerumo kristalai įteikti kauniečiams

Kiekvienų metų pradžioje Kauno miesto rotušėje pagerbiami miesto gyventojai, pasižymėję neatlygintinais, gražiais ir kilniais darbais. Šį pirmadienį Kauno meras Andrius Kupčinskas Gerumo kristalus įteikė 28 nusipelniusiems asmenims, kurių tarpe ir mūsų Socialinio darbo katedros bendruomenės narys dr. Gedas Malinauskas.

Gerumo kristalą Gedas Malinauskas gavo už „Šviesos dirbtuvėlių" įkūrimą bei pagalbą neįgaliesiems integruojantis į visuomenę.

Gerb. Gedai,

viso Socialinio darbo katedros kolektyvo vardu norime pasveikinti, Jus, ir pasidžiaugti, kad savo kolektyve turime tokių miesto geradarių.

Socialinio darbo katedra