Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą. (Samuel Johnson)

2013-04-21

2013 metų balandžio 12 d. VDU įvyko mokslinė praktinė konferencija „Tremties istorinė ir socialinė atmintis: asmens patirties perspektyva“.

Konferenciją organizavo Igarkiečių brolija, Vytauto Didžiojo Universiteto Socialinių mokslų fakultetas, Kauno Panemunės senelių namų Krizių centras nukentėjusiems nuo sovietinės okupacijos, lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.

Renginyje dalyvavo ir tremtį kaip ypatingą laikotarpį apžvelgė įvairių sričių mokslininkai. Pranešimuose buvo pristatomi atliktų tyrimų duomenys, supažindinama su archyviniais dokumentais, analizuojamas pagalbos poreikis bei aptarti socialinio darbo ypatumai su trauminius įvykius patyrusiais žmonėmis.

Konferenciją vainikavo „Kauno senjorų“ (vad. Lina Kelertienė) atliekamos autentiškos tremtinių dainos bei vaikų dienos centro „Solija“ (vad. S. Konstantinavičiūtė ) vaikų ansamblio pasirodymas.

Konferencijos globėja — Seimo narė p. V.V. Margevičienė.Dėkojame VDU socialinių mokslų fakultetui ir UAB „Osama“ už paramą renginiui.

Nuotraukas iš renginio galite rasti čia: nuotraukų galerija