VDU "Absolventų dienos" maloniai kviečia sugrįžti

2012-11-05

VDU "Absolventų dienos" maloniai kviečia sugrįžti

Lapkričio 8–15 dienomis VDU vyks tradicinės „Absolventų dienos“, kurių metu fakultetai kvies sugrįžti į universitetą ir šiltai pabūti su seniai matytais kurso draugais bei buvusiais dėstytojais.

Jau penktą kartą organizuojamoje šventėje VDU absolventai turės galimybę pasidalinti studijų laikų prisiminimais, aptarti akademinį gyvenimą dabar ir anksčiau, vėl pajausti universiteto pulsą, atrasti ir įvertinti jo pasiekimus. Tikimasi, kad šiemet „Absolventų dienos“ ir vėl sulauks didelio susidomėjimo – sugrįžę į savo Alma Mater, šventės dalyviai galės stebėti meno projektų pristatymus, prisijungti prie diskusijų, klausytis džiazo koncertų ir dalyvauti daugybėje kitų renginių.

Šventė pratęs ir dar vieną gražią tradiciją – kaip jau tapo įprasta, absolventams bus dalinami kvietimai į universiteto džiazo festivalį „VDU Jazz Jungtys“. Festivalis vyks šventės metu, lapkričio 8–11 dienomis, todėl VDU absolventai iškart po susitikimų fakultetuose galės praleisti vakarą klausydamiesi talentingų džiazo virtuozų.

Laukiame Jūsų

Data: lapkričio 9 d.