Siek tapti ne sėkmingas žmogus, o žmogus, kuriam svarbios vertybės. (Albert Einstein)

VDU socialinio darbo klubas "VESTA" organizuoja Kalėdinę akciją "Sušildyk mane"

2013-11-19

VDU socialinio darbo klubas "VESTA" organizuoja Kalėdinę akciją "Sušildyk mane"

Ei, žmogau!
Turi pabodusį ŠALIKĄ, PIRŠTINES ar KEPURĘ ir nežinai kur visa tai dėti, nes gaila išmesti? O gal tavo močiutė gražiai mezga KOJINES ir jų turi daugiau negu tau reikia?“ Sukrauk šias gėrybes į dėžę ir mes atiduosim jas tiems, kam labai reikia!

VDU socialinio darbo klubas "VESTA" organizuoja Kalėdinę akciją "Sušildyk mane", kurios metu renkamas ankščiau paminėtas gėris vargstantiems ir benamiams.
Pakviesk draugus, kolegas ir dėstytojus prisijungti ir svarbiausia - dalyvauk pats!
Akcija vyksta nuo 2013.11.18 iki 2013.12.12
AČIŪ
_______

____

Hello!
Are you tired of your old SCARF, GLOVES or CAP and do not know where to put everything? Or maybe your grangmother knits SOCKS and you have more of them than you need? Then put everything into a box at K. Donelaičio st. 52, 1st floor lobby and we will give it to those who really need it!

The club of VMU social work students „VESTA“ is organising an event „Warm me up“ during which we want to collect goods mentioned earlier and give it to the homeless people.
Invite your friends, colleagues and professors to join this project and the most important – also take part in it!
This project starts at 2013.11.18 and will end at 2013.12.12.
THANK YOU!