Siek tapti ne sėkmingas žmogus, o žmogus, kuriam svarbios vertybės. (Albert Einstein)

Vytauto Didžiojo ir Čikagos Loyola universitetų bendros paskaitos socialinio darbo studijų programoje

2011-11-02

Jau penkti metai, kai tęsiamas unikalus VDU ir Čikagos Loyola universiteto (http://www.luc.edu) bendradarbiavimas. Socialinio darbo magistro studijų programoje VDU studentai kartu su amerikiečiais studentais kartą per savaitę vaizdo konferencijų būdu susitinka bendroms paskaitoms. Paskaitas veda Loyolos universiteto profesorė Katherine Tyson McCrea ( http://www.luc.edu/faculty/ktyson), VDU dėstytojai prof. Jonas Ruškus ir doc. Violeta Ivanauskienė. Pirmajame semestre vaizdo konferencijų būdu dėstomas kursas „Veiklos tyrimas siekiant socialinio teisingumo globaliame kontekste“. Antrajame semestre – „Sociokultūrinių problemų tarpkultūrinis kontekstas“.

Unikalu ne tik tai, kad kartą per savaitę lietuvių ir amerikiečių studentai kartu ir vienu metu turi paskaitas skirtinguose žemynuose, bet ir tai, kad VDU studentams, išlaikiusiems šių dalykų egzaminus, įteikiami Čikagos Loyola universiteto pažymėjimai.Bendradarbiavimas stiprinamas vykdant  projektą „Psichologijos ir socialinio darbo studijų kokybės gerinimas ir tarptautiškumo didinimas Vytauto Didžiojo universitete“.

Nuotraukose: Čikagos Loyolos universiteto profesorė Katherine Tyson McCrea su VDU Socialinių mokslų fakulteto dekanu prof. Jonas Ruškus ir prodekane doc. Violeta Ivanauskiene jiems lankantis Čikagos Loyola universiteto Socialinio darbo institute (http://www.luc.edu/socialwork/index.shtml).

PrisegtukasDydis
Katherine Tyson Mcrea and Jonas Ruskus.JPG4.38 MB